zima kysuce2

AKCIE, TIPY, PODUJATIA na Kysuciach

kinoakcie-tipy-icon

dom-kultury1turisticke-podujatia1

 

Adventné trhy 2017 v Starej Bystrici

plagat stara bystrica vianocne trhy 2017 mObec Stará Bystrica Vás srdečne pozýva dňa 08. 12. 2017 (piatok) o 18:00 hod. na Adventné trhy spojené s rozsvietením vianočného stromčeka. Je pre Vás pripravený bohatý kultúrny program, v ktorom vystúpi MAROŠ BANGO, VLASTA MUDRÍKOVÁ, ľudové súbory a jednotlivci z Bystrickej doliny a v Galérií Pod orlojom sa môžete tešiť na výstavu Vianočných inšpirácií.

Čítať ďalej...

Pozvánka na Vianočné trhy 2018 a Živý Betlehem vo Vysokej nad Kysucou

thumb vianocne trhy 2017Obec Vysoká nad Kysucou Vás 09. decembra 2017 pozýva na VIANOČNÉ TRHY 2017 spojené s tradičným remeselníckym jarmokom a vianočnou zabíjačkou. Začiatok je o 12:00 hod. na námestí v centre obce.

Čítať ďalej...

Vianočný jarmok a Mikuláš v Makove

Obec Makov a Rímskokatolícka farnosť Makov Vás pozývajú na Vianočný jarmok, ktorý je súčasťou Makovských Vianoc. Jarmok sa koná v nedeľu 10. 12. 2017 v sále DK a v areáli Obecného úradu v Makove. Ako každý rok sa môžete tešiť na množstvo predajných stánkov ľudových remeselníkov, ktorí budú ponúkať široký sortiment vlastných výrobkov. Nebudú chýbať frgále, oblátky, punč a medovina.

mikulas makov

Divadelné predstavenie HORÚCA SPRCHA

04. 12. 2017 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov?

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby