pozadieleto jesen listy

Šport

Martin šplhá do play-off!

martin splha mDva zápasy a päť bodov. Taká je bilancia ŠKB Martin, extraligového klubu spod Turca, ktorému k bodom pomohol Robo Drábik presným zásahom na pôde Vicemajstra z Kežmarku.

Čítať ďalej...

Krásno si zmeralo sily s popredným mužstvom poľskej Ekstraklasy

kielce knk mŠtvrté mužstvo poľskej Ekstraklasy verzus ôsmy celok III. ligy Stred na Slovensku. Krásno nad Kysucou odohralo uplynulý týždeň zápas, ktorý im dal mnoho skúseností. Tréner Pavol Staňo využil svoje bohaté kontakty na poľský futbal a so svojím tímom čelil Korone Kielce.

Čítať ďalej...

Čadčania s poltuctom medailí

cadca karate mV Tvrdošíne sa v sobotu 4. novembra konali majstrovstvá stredoslovenského zväzu kadetov a juniorov 2017. Súťaže, vyhlásenej ako „otvorená“, sa mohli zúčastniť aj kluby z iných regiónov. Motivácia pre pretekárov bola obrovská. Veď okrem cenných kovov si mohli vybojovať v každej kategórii aj štyri miestenky na blížiace sa majstrovstvá Slovenska.

Čítať ďalej...

KYSUČANIA V EXTRALIGE: Bodový koncert Čičalovcov, asistoval aj Šmiček

bodovy koncert mPo návrate do zostavy Protefu Považská Bystrica sa František Čičala dokonale rozohral po boku brata Tomáša.

Čítať ďalej...

Kysucký maratón čaká veľká zmena, pobeží sa smerom do Starej Bystrice

kysucky maraton mOrganizátori sa pre zmenu trasy rozhodli najmä kvôli bezpečnosti pretekárov. Druhý najstarší maratón na Slovensku čaká v roku 2018 veľká zmena. Už 44. ročník bude mať štart aj cieľ tradične pred Domom kultúry v Čadci, no vytrvalci sa budú pasovať s traťou dlhou 42,195 km po inej trase.

Čítať ďalej...

Obrovský úspech vzpieračov! “Škrobianovci“ zavŕšili zlatý hetrik

uspech vzpieracov mSobota 4. novembra 2017 sa navždy zapíše nielen do histórie športu v Krásne nad Kysucou, ale aj do histórie vzpierania v rámci celého Slovenska.

Čítať ďalej...

Rekordný počet divákov videl kvalitné derby susedov

susedske derby mPríjemné jesenné počasie a kysucké susedské derby tradičných rivalov prilákalo na zápas jesene do Čierneho rekordný počet 1000 divákov. Zišli sa tu futbaloví priaznivci z celých Kysúc a veru, tí čo prišli, neobanovali. Svoje mužstvá prišli povzbudiť aj starostka obce Skalité Andrea Šimurdová a starosta Čierneho Pavol Gomola.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby