pozadieleto jesen listy

Aktuality titulka

Čadčania s poltuctom medailí

cadca karate titulkaV Tvrdošíne sa v sobotu 4. novembra konali majstrovstvá stredoslovenského zväzu kadetov a juniorov 2017. Súťaže, vyhlásenej ako „otvorená“, sa mohli zúčastniť aj kluby z iných regiónov. Motivácia pre pretekárov bola obrovská. Veď okrem cenných kovov si mohli vybojovať v každej kategórii aj štyri miestenky na blížiace sa majstrovstvá Slovenska.

Čítať ďalej...

Jesenná šarkaniáda

jesenna sarkaniada titulka,, Jeseň pani bohatá, farbí stromy do zlata, premaľúva celý sad. Vietor šiky - miky, hojda všetky konáriky. Vyhúda im celý čas Bude zima, bude mráz“.

Čítať ďalej...

Venované dedkovi a babke

slova vdaky titulkaJesenné lístie sa mení na krásnu paletu farieb. Strieborné nitky babieho leta poletujú nad nami. Blíži sa najkrajšie obdobie v roku a preto viac ako iné dni máme v úcte našich starkých. Október už tradične je mesiacom venovaným naším starým rodičom.

Čítať ďalej...

Ochrana prírody na Kysuciach v spomienkach pamätníka

rudolf gerat titulkaV Kysuckej knižnici v Čadci, ktorá pracuje v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja sa vo štvrtok 19. októbra 2017 uskutočnilo príjemné stretnutie ochrancov a priateľov prírody, aby do literárneho sveta slávnostne uviedli novú publikáciu z pera Rudolfa Geráta pod názvom Ochrana prírody na Kysuciach s podtitulom Spomienky pamätníka.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby