zima kysuce2

Šport

Vytrvalkyňa z Kysuckého Nového Mesta sa cez víkend zúčastní majstrovstiev Európy v Šamoríne

alexandra zavodska mDvadsiate štvrté majstrovstvá Európy v krose v Šamoríne budú rekordné – v počte účastníkov aj v počte krajín. Na štart sa postaví 575 pretekárov z 37 členských krajín Európskej atletiky (EA).

Čítať ďalej...

Kristián Michalec obhájil titul majstra Slovenska

kristian michalec mSlovenský zväz karate organizoval a pozýval 2. decembra 2017 do Trnavy nominovaných pretekárov na majstrovstvá Slovenskej republiky v juniorských a dorasteneckých kategóriách. Stredoslovenský zväz vybral na základe výsledkov z klubu KK ZZO Čadca Samuela Buchtíka, Nikolu Buchtíkovú, Tomáša Tomaníka, Adriána Tvrdého a Kristiána Michalca.

Čítať ďalej...

Kysučania v extralige: Martin v play-off, Považská stále na čele!

kysucania extraliga m... a Třinec daroval body Svidníku, keď sa po dvoch hrúbkach v obrane zbavil sľubného vedenia. Naši chlapci bodovali. Róbert Drábik a Tomáš Urbaník si pripísali asistenciu a František Čičala strelil gól. Po 16. kole Slovenskej hokejbalovej extraligy (HEL) môžeme s istotou povedať, že HBK PROTEF Považská Bystrica prezimuje na prvej priečke.

Čítať ďalej...

Memoriál Maroša Gábriša dopadol na výbornú, trofej zdvihol nad hlavu obhajca z Karvinej

memorial gabrisa mK zime na Kysuciach neodmysliteľne patrí najväčší volejbalový turnaj počtom družstiev, hráčov a uskutočnených ročníkov. Jeho história sa začala písať pred 24 rokmi. Najskôr iba kysucký, časom regionálny a v súčasnosti už medzinárodný turnaj súťažne nehrajúcich volejbalistov.

Čítať ďalej...

Beh na Husárik ovládol pretekár zo Žiliny Andrej Paulen

beh husarik mCelkovo sa na štart 11. ročníka postavilo vyše 100 pretekárov.

Čítať ďalej...

Kysučania v extralige: PROTEF Považská Bystrica jesenným majstrom

povazska bystrica mHokejbalový klub PROTEF Považská Bystrica sa stal kráľom jesene, keď dokázal vyťažiť úctyhodných 32 bodov z 39 možných. Jedenásť víťazstiev, jedna prehra po samostatných nájazdoch a jediná prehra v riadnom hracom čase. Taká bola bilancia pred začiatkom odvetnej časti HEL.

Čítať ďalej...

V Podvysokej pribudlo nové multifunkčné ihrisko

nove ihrisko mVo štvrtok 16. novembra 2017 v obci Podvysoká slávnostne odovzdali do prevádzky nové multifunkčné ihrisko s viacúčelovým využitím pre minifutbal, nohejbal, florbal a hokej. Na slávnostnom otvorení sa zúčastnil starosta obce Milan Matlák, poslanci Obecného zastupiteľstva , predseda predstavenstva COOP Jednota Čadca Ing. Miroslav Janík, učitelia a žiaci Základnej školy Podvysoká, sponzori a obyvatelia obce.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby